Beszámolók

Az időjárás most is megpróbált ránk ijeszteni a reggeli havas esővel, de szerencsére a „rajtpisztoly eldörrenése” után már szokás szerint kellemes futóidőben volt részük
Az őszi szezon utolsó Gyaloggaloppos versenye Budapesten, a Normafánál került megrendezésre
Az őszi szezon második versenye Dunakeszin került megrendezésre a Decathlon áruház támogatásával
A résztvevők létszáma és a futóktól kapott visszajelzések alapján megállapítható, hogy egy sikeres és hangulatos futóhétvégét tudhat maga mögött a Debreceni Kilométerek Sportegyesület
161 km (100 Mile) terepfutás Csehország legszebb részein.
A Gyaloggalopp történelem eddigi legmelegebb versenyének lehettek szemtanúi, akik ellátogattak Szigetmonostorra, a Rosinante fogadóhoz.
Az ENERGIZER X8 az első olyan terepfutás a világon, ahol a versenyzők sötétben 8 órán át futottak terepen egy körpályán.
A Debreceni Kilométerek Sportegyesület 2012. június 16-án, első alkalommal tartotta meg a DKM Éjszakai Futás elnevezésű futóversenyét
Június 03-án pár év kihagyás után újra terepfutóversenyre és (első alkalommal) gyalogtúrára ébredtek Cserhátszentiván lakói
Közismert a kenyai közép-és hosszútávfutók kiemelkedő szereplése a világversenyeken
10 órakor a 4 km-es táv versenyzői álltak rajthoz. Ez a táv könnyen teljesíthető volt, a hangulatos dunaparti sétány után a békabrekegéstől hangos holtág mellett vezetett a pálya
Bár nem a legkedvezőbb időpontban rajtolt el a negyedik alkalommal kiírt Zenthe Ferenc-emlékfutás
Mákunk volt. És nem csak a tésztával, hanem az időjárással is:-) Tökéletes futóidő volt, a pár perces esők pedig még frissítőnek is jók voltak
Idei legjobb eredményem, egy abszolút győzelem a kajakhoz és a kerékpárhoz is köthető, mert e két sportágból állt a Balaton Duatlon.
Első alkalommal került megrendezésre a Merkapt Szilveszteri Futás Budapesten, a Merkapt Maraton Sportközpontban.
dr. Harsányi Zsuzsanna is elérkezettnek látta az időt, hogy összefoglalja a 2011-es esztendőt, kicsit változatosra sikerült az év,
Fagypont feletti időjárás várta a téli szezon első szorospataki futóversenyére érkezőket,ahol több mint száz amatőr és „profibb” sportoló teljesítette a négy táv valamelyikét.
Szóval egy igazán mozgalmas évet tudhatok magam mögött, ahogy ezekből a számokból kitűnik - kezdte értékelését a sporthírügynökségnek Kis Gyula triatlonista
Orbán Csaba egy éves beszámolót készített portálunk számára, megköszönve a támogatóinak a segítséget, kérjük olvassátok és terjesszétek.....